Зелений тариф для юридичних осіб

Зелений тариф для юридичних осіб

Питання заробітку на «зеленому» тарифі стає все більше популярним серед юридичних осіб. Рушійною силою став закон про Зелений тариф для юридичних осіб, який був прийнятий у 2009 році. Завдяки йому були залучені великі інвестиції в поновлювані джерела енергії. Зараз сприятливий час для розвитку сонячної енергетики, так як була скасована обов’язкова українська складова. Тепер для установки сонячної електростанції можна купувати сонячні панелі зарубіжного виробника, які будуть значно дешевше вітчизняних і таким чином скоротити термін окупності сонячної електростанції.

Як заробити на сонячній електростанції?

Сонячна електростанція — це не тільки вкладення у збереження нашої планети, але і хороший спосіб для заробітку, адже побудувавши сонячну електростанцію всього лише раз, Ви зможете отримувати дохід кожен місяць, не докладаючи жодних зусиль.

Регулярно ставка “зеленого тарифу” переглядається залежно від зростання євро, що гарантовано захистить Вас від інфляції.

Зелений тариф для сонячних електростанцій

Юридичним особам дозволено встановлювати сонячну електростанцію будь-якої потужності, на відміну від приватних домогосподарств, які можуть встановити до 30 кВт. Вважається, що Україна має великий потенціал для розвитку альтернативних джерел енергії. «Зелений тариф» послужив потужним стимулом для фінансування відновлювальних джерел енергії. За даними експертів багато зарубіжні банки і інвестиційні програми готові інвестувати у проекти з підключенням «зеленого» тарифу в Україні.

Зелений тариф для юридичних осіб
Зелений тариф для юридичних осіб

Зелений тариф для юридичних осіб – кредитування

Вже сьогодні діє програма USELF. Програма USELF забезпечує не тільки необхідні фінансові кошти, але і надає допомогу в вирішенні технічних питань. Проект фінансується банком ЄБРР. Заставою на взяття кредиту може виступити обладнання, яке буде закуплено для поновлюваних джерел енергії.

Подробиці на http://www.uself.com.ua/

Для підключення «зеленого» тарифу на електроенергію підприємствам відкриті всі двері. Розмістити сонячну електростанцію Ви зможете на даху магазину, заправки, підприємства, складського приміщення на земельній ділянці.